pondělí 4. března 2013

Faith No More Tribute Band (26.1.2013)


No...jelikož se mi vždycky nechce probírat ta hromada fotek, co pořídím...dopadá to potom tak, že a je dávám na net třeba i s několika měsíčním zpožděním :D No co už se mnou... :)
Těchhle pár fotek je z koncertu v KMC, který proběhl 26. ledna letos... Kapela se jmenovala Faith No More Tribute Band a podle názvu určitě nemusím vysvětlovat o co jde. :) 

Koncert proběhl v takové, jak to říct, atmosféře, kdy si připadáte spíš na zkoušce vašich kámošů z vedlejší zkušebny, protože platících nás tam bylo asi 8 nebo 10.... :D Což si tahle kapela určitě nezasloužila! :( 
Protože jim to hraje opravdu dobře a co se týče vokálů, (což je v případě FNM celkem vysoká laťka) myslím si, že není za co se stydět...! K tomu si ještě vzpomenu na vtipné hlášky a povídky zpěváka mezi jednotlivými songy, což z celého koncertu vlastně udělalo pohodovou akci, na které se člověk rozhodně nenudil. :)
Určitě si na jejich vystoupení opět ráda zajdu... a nejspíš i brzo protože 22. 3. by měli být v Opavě v KD Na Rybníčku. :)

Stránky kapely - www.fnmt.czFB profil

Foto: Net + Adéé

Žádné komentáře: